Eşinin cansız bedeni banyoda bulunmuştu! Yeşim Erçetin ‘şüpheli ölüm’ iddialarına yanıt verdi

Eski manken Yeşim Erçetin, iş insanı Fevzi Kardeseci ile 2022 yılında Amerika’nın Miami kentinde evlenmişti.

Altı aylık ilişkilerini nikah ile taçlandıran ikilinin, şahitliklerini Pelin ve Volkan Yetmişnir çifti ile Mert Ersin yapmıştı.

İKİ ÇOCUK ANNESİ

Yeşim Erçetin, ilk evliliğini 2000-2003 yılları arasında şarkıcı Ozan Orhon ile gerçekleştirdi. İkilinin, bu birliktelikten Yağmur Lara adında bir kızı bulunuyor. Erçetin, daha sonra 2010’da Emre Matraş ile nikah masasına oturdu. Masal adında bir kızı bulunan ikili, 2015 yılında boşanmıştı.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEMİŞTİ!

Eski manken ve şarkıcı Yeşim Erçetin, geçtiğimiz günlerde yüzünün halini paylaşarak eşinden gördüğü şiddeti anlatmıştı. Erçetin “Kafama vurdu, yüzümü cama çarptım. Sebep kumar. Arkadaşımın evine sığındım, boşanma davası açıyorum” demişti.

“CANIM KOCAM GİDİŞİN ÇOK ANİ OLDU”

Erçetin, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşinin ölüm haberini duyurdu. Ani ölümle sarsılan eski manken, paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

Yeminimizi tuttuk iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik canım kocam gidişin çok âni oldu ışıklarda uyu… Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük.

AÇIKLAMA GELDİ

Vefat eden eşi hakkında çıkan iddialara sessiz kalamayan Erçetin, ‘Aramızda Kalmasın’ programında açıklamalarda bulundu. Ünlü isim şu ifadeleri kullandı:

Şaibeli ölüm değil. Düşmeye bağlı, kafasını çarptığı, bu yüzden öldüğü bilgisini verdiler. En son salı günü gördüm. Özür diledi, ‘Lütfen geri dön’ dedi. Dönmeyeceğimi söyledim. Ölmeden hemen önce de Müslüm Gürses’in ‘Gidecek Bir Gün’ şarkısını cepten attı. Aradım, açmadı. Koşarak gittim. Banyoda kanlar içindeydi. Boşanıyorduk, ama çok sevmiştim. İçim yanıyor. Haplarla ayaktayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x